Маркерна фарба для стін: неосяжний простір для творчості


Бажання малювати на стінах – це мрія будь-якої дитини, а з допомогою маркерної фарби для стін це собі зможуть дозволити і дорослі. Але і це не все, адже різні варіанти магнітно-маркерних фарб для стін отримують численні відгуки про зручність використання в офісах, конференц-залах і в будь-якому іншому місці, де потрібен полотно для малювання маркерами. Хочу запропонувати купити Вам маркерная краска

Маркерна фарба – це фарба для стін або інших поверхонь (меблі, метал), яка після висихання утворює шар. Він схожий за своїми властивостями на маркерні дошки, які можуть займати будь-яку необхідну вам простір. Такий тип обробки чудово підходить для дитячих кімнат, офісів творчих компаній.
Ця фарба абсолютно безпечна з екологічної боку, її можна використовувати навіть в дитячих кімнатах і в спальні. Різні виробники випускають маркерні фарби звичних кольорів – білий і чорний або кольорові. Є варіанти прозорого покриття, яке можна наносити на будь-яку кольорову фарбу. При цьому вона придбає ті ж характеристики, що і маркерно-магнітна дошка.

Фарба повністю безпечна і використовувати її всередині будинку можна без побоювань. Зробивши таке покриття на стіні, шафі або іншій поверхні, можна буде створювати атмосферу під настрій. Використовувати при цьому потрібно спеціальні неонові або звичайні (але не перманентні) маркери. Також допускається наносити акрилові фарби або гуаш. Змити витівки можна звичайною губкою, а якщо вони залишилися на поверхні довше, ніж на 24 години, можна використовувати спеціальний розчинник, для такого типу поверхні. Що дуже зручно, фарба стійка і про зміну обробки стін можна не переживати як мінімум 10 років.
В умовах офісу, нанесення маркерної фарби – це зручне рішення. Адже ви не будете обмежуватися розмірами старої дошки, якою б вона великою не була, її завжди не вистачає. Нанесення фарби на стіну вирішує проблему перенесення дошки, її обертання в незручний момент. Крім того, можна використовувати білу поверхню як екран для проектора. Оформлення офісу з допомогою такого сучасного вирішення вигідно виділить компанію, підкреслить її модернова. Враховуючи, що сьогодні маркерно-магнітні покриття випускаються в різноманітних кольорах, підібрати відповідне за стилістикою не складе праці.