Класифікація Хайпи проектів за рівнем пропонованої ними прибутковості.


Хайпи розрізняють за тим рівнем дохідності, які вони пропонують своїм інвесторам.
Найбільш прибутковим, або профитным, є хайп, що пропонує дохід від 61% в місяць і вище. І це – чистий дохід, без урахування того, що вкладені гроші теж будуть повернуті. Такі проекти мають також назву «фаст», тобто, — «швидкі». Легко зрозуміти, що хайп, здатний давати таку величезну прибуток, просто за визначенням не в змозі жити і працювати довго. Тому їх і називають «фастами». Хочу також вам порадити придбати хайп скрипты за демократичною ціною

Хайпи з прибутковістю від 61% в місяць характеризуються неймовірно високим рівнем прибутку і швидкістю, з якою цю саму прибуток можна отримати. Разом з тим для них також характерна і низька передбачуваність, а ризики втрати коштів при роботі з такими хайпи максимально великі.

Среднепроцентные хайпи – це програми, які пропонують дохід від 15% до 60% в місяць. Як правило, на сучасному етапі розвитку індустрії, середньозважений відсоток, який пропонується, становить 20-25% в місяць. Такі проекти носять назву «середник», яке безпосередньо відображає їх сутність.

Хайпи з прибутковістю від 15 до 60 відсотків на місяць характеризуються помірно високими доходами, плавно і рівномірно розподіленими на певному часовому проміжку і є високою мірою передбачуваними програмами. В силу того, що запропонована прибутковість відносно невелика, можна стверджувати, що вкладення в даний тип хайпи є в деяких випадках більш кращим, оскільки ризики втрати коштів при роботі з такими програмами цілком виправдані пропонованої прибутковістю.

Хайпи з прибутковістю до 15% в місяць називаються низкопроцентными або низкопроцентниками. Вже з самої назви зрозуміло, що прибуток тут найменш висока. Незважаючи на досить помірну прибутковість, дана категорія хайпів не може бути розцінена як більш передбачувана з точки зору оцінки втрати вкладених коштів, ніж среднепроцентный хайп. І цьому є просте пояснення. Суть в тому, що, для того, щоб заробити в низкопроцентнике досить цікаву з економічної точки зору суму, доведеться вкласти набагато більше, ніж у випадку з будь-яким іншим видом хайпи.