Фен-шуй: символи процвітання


Пора зрозуміти, що ваші емоції і те, як ви справляєтеся з фінансовими питаннями – все взаємопов’язане. Якщо у вас є бажання прагнути до процвітання через фен-шуй, то пора серйозно подивитися на свій спосіб життя. Використання символів щасливого та мирного життя дозволить вам ясно мислити і швидко розбиратися в грошових питаннях. Пропоную зайти на сайт http://www.pozitivim.by/

Організація є ключем до фен-шуй. Якщо ваш внутрішній «дім» в порядку, те ж саме буде відбуватися з грошима. Почніть з вашого банківського рахунку. Чи Можете ви збалансувати ваші витрати або зайві емоції не дають вам контролювати фінанси?

Серйозно погляньте на те, як ви витрачаєте свої гроші. У списку традиційних китайських звичаїв є дещо-що стосується боргів. Їх потрібно виплатити до Нового року, щоб не брати з собою цей тягар на майбутній рік. Це автоматично сфокусує вашу увагу виключно на процвітанні. Використовуйте деякі дуже прості методи фен-шуй, щоб переконатися, що ваш будинок і робоче місце посилають правильні енергетичні потоки. Вода є важливим символом, вона являє собою потік життя і грошей. Вважається, що символ жаби закликає воду, тобто достаток.

Часто можна помітити акваріуми в організаціях, особливо в азіатських. Риба в акваріумі – це ще один знак процвітання. Це той символ, який заспокоює емоції і нагадує людині про гармонійному протягом життя. Також можна зустріти символ кішки, яка махає людям. Цим рухом вона закликає щастя і дякує за те, що ви витратили свої з працею зароблені гроші на створення чогось важливого. Безсумнівно, існує безліч символів, які допомагають залучити багатство в ваш будинок, але саме процвітання починається в першу чергу з вашої уяви. Необхідно цінувати і поважати самого себе для того, щоб прийти до гармонії. Що відбувається з вами, то відбивається і на ваших грошах!