ЕКСПРЕС-ПРОГРАМА НА 30 ХВИЛИН У ПОВІЙ


В анкетах багатьох індівідуалок на сайтах специфічної інтим-тематики сьогодні у розділі «ціни за послуги» крім стандартних розцінок за одну годину часу, за два, і за всю ніч — можна зустріти також і нову графу «експрес-програма» з найменшою вартістю в середньому в півтора рази меншою, ніж ціна однієї години. Спочатку хочу вам пордити, тут кращі проститутки яких ви тільки змаожете найти. Що ж входить в стандартну експрес-програму і скільки це займає часу?

У більшості анкет експрес-програма від індівідуалок України обмежується проміжком часу в півгодини, деякі дівчата обіцяють оперативно задовольнити клієнта за третину години. Звичайно, за цей час неможливо здійснити повноцінну прелюдію, якісний масаж, еротичний стриптиз і зіграти в справжню рольову гру, хоча в останньому випадку можуть бути і винятки. Наприклад, можна пограти в згвалтування пацієнта медсестрою, покарання ув’язненої наглядачем або здачу «автоматом» іспиту недбайливої студенткою.Але в більшості випадків експрес-програма від українських індівідуалок обмежується якісним професійним мінетом з заглотом або класичною формою сексуального акту — вагінальної. А частіше, і тим і іншим в різній послідовності.

Сьогодні чоловіча проституція в з’являється з тих же причин, що і дівчата стають повіями – через брак достатньої кількості фінансів для задоволення всіх потреб, через невміння, небажання або неможливість заробляти іншим способом.

Багато сучасні чоловіки зовсім не проти такої форми проведення часу з коханою жінкою і включають кунілінгус в програму сексуального контакту.Більш детальніше тут ви дізнаєтеся все про кунілінгус.

Користується попитом експрес-програма у клієнтів, максимально цінують власний час та/або кошти і мають на меті виключно швидке фізіологічне задоволення. Часто індівідуалок з експрес-програм мій також запрошують напідпитку невеликі чоловічі компанії, наприклад, на похмілля у вузькому дружньому колі або в сауну.

1381605586_09-01

Фактично експрес-програма від повії-індивідуалки є рівноцінною, але більш якісною та безпечною заміною послуг дешевих повій або більш дорогих, але ненабагато більш старанних дівчаток за викликом. Вартість подібного проведення часу рівноцінна або ненабагато перевищує розцінки вищезазначених категорій, а ефективність набагато вище — будь-який чоловік, навіть з ослабленою потенцією, здатний набагато швидше збудитися і досягти оргазму з привабливою представницею протилежної статі, особливо, будучи в повній упевненості, що він захищений від захворювань, що передаються статевим шляхом.