ДІВЧАТА ЛЕГКОЇ ПОВЕДІНКИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ


У Дніпропетровську подібно до більшості великих міст, розташованих на пострадянському просторі європейської частини колишнього СРСР, після розпаду союзу стала інтенсивно розвиватися одна з найбільш вигідних галузей тіньового бізнесу – проституція. Хоча, безумовно, цей вид найдавнішого заробітку існував у всі часи, більш-менш помітним він став у часи перебудови при прозахідному генерального секретаря Горбачова. Тоді вперше почали виходити на екрани різні кінострічки, що рекламують легкий заробіток і пропонують можливість скласти сприятливу долю «нічним метеликам».Наприклад, «Інтердівчинка» або «Маленька Віра». І хоча долі головних героїнь у результаті склалися не зовсім вдало, привабливість цієї професії серед молодих жінок, дівчат Радянського Союзу різко зросла, а самих сексуальних молодих жінок легкої поведінки ви можете знайти тут, воні здатні на все..

Далі, після реформування СРСР у СНД, разом з різким падінням добробуту громадян поряд з масовим скороченням робочих місць професія повії стала не лише популярною, а й досить затребуваною, оскільки часто була єдиною, здатною надати гідний заробіток красивим дівчатам. І у всіх куточках колишньої наддержави стали з’являтися дівиці легкої поведінки, в результаті розбиті на декілька категорій.

Які бувають дівчата легкої поведінки?

Першими, по всій видимості, з’явилися придорожні повії – плечові. Оскільки зміни фінансового стану торкнулися в першу чергу сільських жителів, багатьом дівчатам нічого не залишалося, як вийти на жваві автотранспортні артерії – міжміські магістралі.Це був єдиний спосіб, за допомогою якого можна було прогодувати сім’ю – старих батьків, практично позбавлених пенсійного забезпечення, і маленьких дітей, а часто і питущих від неможливості заробити грошей мужів.

Деяке число плечових поступово перебралося в довколишні міста – невеликі районні та великі обласні центри на зразок Дніпропетровська. Там вони стали торгувати тілом, пропонуючи свої послуги ввечері та вночі в жвавих місцях – вздовж центральних проспектів, біля великих розважальних закладів, готелів. І практично відразу до них приєдналося неабияка кількість корінних мешканок Дніпропетровська.

Потім знайшлися підприємливі ділки від злочинного світу, які вирішили заробити на цьому виді нелегального бізнесу. Такі особистості у всі часи іменувалися сутенерами, дівчатам обіцяли захист і всіляке сприяння в пошуку клієнтів, створення нормальних умов існування в обмін на більшу частину заробітку. У свою чергу, більша частка прибутку сутенерів переходила в руки недобросовісних працівників правоохоронних органів, які «кришують» тіньовий бізнес, оскільки подібна діяльність з організації повій, змістом кубел, каралася кримінально.

Згодом ці проститутсько-сутенерські «комуни» трансформувалися в два різновиди тіньового бізнесу: «дівчата за викликом» та «будинки терпимості».

ДІВЧАТА ЛЕГКОЇ ПОВЕДІНКИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Дівчатка за викликом, як випливає з назви, працюють виключно у виїзних умовах – вдома у клієнта, в готелі, офісі або сауні, тобто, не мають постійного стаціонарного приміщення для надання секс-послуг. Публічні будинки ж, навпаки, містять своїх співробітниць в приміщеннях різного рівня – від звичайної нічим не примітною міської квартири до апартаментів класу «люкс» і навіть елітних заміських особняків з зеленими галявинами, басейнами, саунами і просторими спальнями з прекрасним дорогим оздобленням.Будинки терпимості, розташовані в міських квартирах, у більшості випадків сьогодні функціонують під вивіскою масажних салонів. Точніше, у закладах, що спеціалізуються на надання інтимних послуг, на відміну від медцентрів, як таких вивісок зазвичай не спостерігається. Замість великого рекламного щита в більшості випадків присутня невелика табличка з інформацією про режим роботи закладу. І, знову ж, на відміну від справжніх масажних салонів, дніпропетровські борделі працюють без вихідних і в цілодобовому режимі.

Слід зауважити, що всі ці різновиди проституції були присутні в країні в тій або іншій мірі завжди. Наприклад, у всі часи, навіть вважалися досить благополучними, досвідчений погляд шофера або випадкового перехожого міг виділити серед гуляють по вечірнім проспектах молодих людей групи дівчат або одинаків вельми зухвалої поведінки. Так само як і існували публічні будинки, куди можна було б приїхати для отримання сексуальних послуг або викликати дівчину додому. При більшості саун і готелів також були «приписані» жриці кохання, замовити яких можна було через адміністратора.Тільки ці послуги були доступні далеко не всім. Відомості про місцезнаходження публічних будинків і номери телефонів повій були конфіденційними і розголошувалися далеко не всім.

Так само є елітні повії Дніпропетровська, яких ви просто так не знімете, та вони й не з усіма готові йти на зв’язок. Що б роздобути таких дівчаток необхідно мати при собі кругленьку суму грошей і тоді вони виконувати будь-яке ваше бажання.

Порівняно недавно з’явилася нова категорія дніпропетровських повій – індівідуалок. Масово вони стали про себе заявляти разом з повсюдним поширенням нового засобу масової інформації – інтернету.

Де в Дніпропетровську шукати повій і у скільки обійдуться їхні послуги?

В даний час вуличних «нічних метеликів» можна зустріти практично в будь-якому місці вечірніх гулянь дніпропетровців і на самих жвавих ділянках заміських трас. Фактично постійних місць дислокації вуличних повій Дніпропетровська не існує, оскільки періодично їх діяльності перешкоджають працівники поліції, щоб відреагувати на обурення громадських активістів, які вважають непорядним присутність цих відверто одягнених і вульгарно провідних себе дамочок в громадських місцях Дніпропетровська. Тому перед початком пошуку вуличних повій міста слід порадитися з таксистами.Практично кожен з них в курсі, де в даний момент працюють продажні жінки і, якщо навіть відмовиться ділитися інформацією про теперішньому місці їх роботи, то буде зовсім не проти відвезти вас туди за відповідну винагороду.

Вуличні дешеві повії Дніпропетровська коштують від 150 грн за разовий оральний секс) до 500 грн (за секс «по повній програмі» на дому у клієнта або в сауні).

Агентства, що пропонують послуги «нічних метеликів» сьогодні можна знайти за безкоштовним оголошень, що публікується в різних місцевих періодичних виданнях або на спеціальних ресурсах в інтернеті. У першому випадку слід звертати увагу на рубрики оголошень «різне», «знайомства» і «послуги».Зміст оголошень з контактними даними виїзних інтим-агентств може бути різним, але будь-яка розсудлива людина відразу ж зможе виділити такого змісту як «дівчина познайомиться (далі варіації – з заможним чоловіком, спонсором, для інтимного спілкування, для рідкісних зустрічей і т. д.)», «гувернантки погодинно», «еротичний масаж» і їм подібні. Зателефонувавши за вказаним в оголошенні номером, можна почути приємний жіночий голос, вкрадливо цікавиться про причини вашого дзвінка – раптом ви просто помилилися.Дізнавшись, що вам потрібні послуги дівчаток, оператор зможе вас поінформувати про кількість і загальних параметрах всіх вільних на даний момент співробітниць.

Дівчатка за викликом Дніпропетровська за годину сексуальних утіх обійдуться Вам в розмірі від 300-400 гривень.

Останні дві категорії дніпропетровських повій – «масажисток» і індівідуалок можна знайти виключно на спецресурсах в мережі інтернет або за допомогою «сарафанного радіо». Анкети індівідуалок можна відрізнити за такими ознаками:

  • присутній кілька фотографій;
  • стоїть позначка, що свідчить про проведення звірки зображення і реальної зовнішності дівчини;
  • вказана можливість зустрічі як в апартаментах дівчата, так і на виїзді;
  • у графі «послуги» не відзначені абсолютно все. Позначки стоять тільки на реально надаються индивидуалками послуги.У деяких випадках це всього дві – оральний і класичний секс. Індивідуалки Дніпропетровська готові догоджати своїх клієнтів і більш екзотичним способом, найчастіше це глибокий мінет, фістинг, анілінгус, рольові ігри, ескорт.

Вартість години з индивидуалкой починається з суми в 300 грн. Верхньої межі не існує – дівчина може запросити і 1000 та 2000 грн в залежності від роду послуг.