Де замовити створення сайту


Цим питанням задаються багато. Намагаються знайти відповіді в Інтернеті або запитати у знайомих. Але у будь-якому випадку кожен підходить до цього питання виключно по-своєму, спираючись на наявний досвід. Спочатку хочу порекомендувати замовляти створення сайтів у фірмі exeo, вони мають великий досвід у цьому.

Насправді – це дуже серйозне питання, адже створення сайту – це створення своєрідного представництва (філії) вашого підприємництва в мережі Інтернет.

Як же правильно вибрати веб-студію? Не просто для одноразового створення сайту, а таку, щоб зробила все якісно і приходила на допомогу у важкі моменти.

Перш за все Ви повинні визначитися, яка студія Вам потрібна – елітного класу, невелика приватна студія або приватна особа, яка на ринку подібних послуг є аутсайдером.

Найкращий вид для малого і середнього бізнесу – це невеликі приватні фірми. Також вони підійдуть і для великих корпорацій. Подібні веб-студії вже устоялися на веб-ринку і мають імідж стабільних команд професіоналів. По суті, невеликі приватні фірми надають той же спектр послуг, що і елітні студії, але за більш адекватною ціною.

Отже, що ж є показником хорошої студії веб-дизайну?

1. Гідний сайт, який представляє студію. Адже це наочний показник роботи студії. Він не обов’язково повинен бути наповнений різноманітними примочками. Елегантність і простота – ось що важливо!

2. Портфоліо. Перегляньте, які сайти розробляла студія. Наскільки вони були складні. Є портали, інтернет-магазини і різні он-лайн сервіси, якщо так — то це вже означає, що Ви маєте справу з професіоналами. І якщо вам необхідно створити сайт-візитку або корпоративний сайт, розробник без проблем впорається з цим завданням. Також варто подивитися, чи є на сайтах, які розміщені в портфоліо згадка про студії розробника. Воно, як правило, знаходитися внизу сторінок в футері.Мало що …

3. Пошукова оптимізація (SEO). В Інтернет-бізнесі пошукова оптимізація має дуже важливу роль, а сайт в першу чергу створюється як інструмент бізнесу. Дивлячись на те, що пошукові системи додають найбільшу частку відвідувачів на сайти, то просто обов’язково в СМЅ розробників повинні бути присутніми інструменти SEO – оптимізації, які дозволяють правильно сформувати теги «title» «description», а також URL сторінки і заголовки.

4. Необхідно уточнити чи є офіс і де знаходиться, що б Вас не ошукав.

5. Звірити вартість, адже безкоштовний сир тільки в мишоловки. І не завжди те, що дешево – дієво.

6. Дізнатися тривалість роботи на ринку і бажано звірити її з кількістю робіт студії.

7. Підтримка сайту. Недостатньо лише створити сайт — також його потрібно підтримувати в робочому стані після створення.

 

Важливим є можливість надання хостингу або хостинговий відділ. Якщо ж Ви замовляєте сайт в одній студії, а хостинг – в іншій, то в разі проблем з сайтом – винуватця не знайдете, кожен буде тягнути ковдру на себе.

Якщо обрана Вами веб-студія, має всі вищеперелічені переваги – сміливо замовляйте створення сайту у них.