Де встановлюється флагшток.


Де встановлюється флагшток.
Прапор, як атрибут зовнішнього вигляду його власника, створює імідж — негативний або позитивний. Прапор в більшості випадків вивішують біля входу. Таким чином, якщо використовується флагшток довжиною більше 6 метрів, то необхідно використовувати полотнище прапора відповідного розміру. Прапор, який встановлюється на високому даху, необхідно підбирати більше прапора, встановленого на стіні, у зв’язку з тим, що при виборі розміру прапора необхідно враховувати висоту будівлі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі флагшток купить.
І одне з головних правил! Флагштоки вуличні необхідно встановлювати таким чином, щоб майорить полотнище прапора не стикалося з поверхнями стіни, дахи або іншого флагштока. Флагштоки з пластику використовують в приміщеннях, в основному, в підлоговому або настільному варіанті, так як довжина таких флагштоків не може перевищувати 2,5 метра.
При виборі місця для установки декількох флагштоків, необхідно пам’ятати, що відстань між флагштоками повинно бути таким, що б прапори не зачіпали один одного або навколишні предмети.