Чим вигідна сонячна енергія.


Чим вигідна сонячна енергія.
Але ця галузь не тільки прибуткова, але й досить дорога з погляду енергоспоживання. Так, 1% від загального енергоспоживання в США припадає на майданчики, де вирощують марихуану (легально). І чим більше штатів легалізують коноплі, тим більше буде з’являтися майданчиків по її виробництву, і тим сильніше буде навантаження на електромережу. На сьогодні вживання конопель легально в дев’яти штатах: Алясці, Каліфорнії, Колорадо, Мені, Массачусетсі, Неваді, Орегоні, Вашинґтоні та Вашингтоні, округ Колумбія (D. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі выбрать здесь.
C). При цьому ще в 30 штатах дозволено вживати марихуану виключно у медичних цілях. Крім зазначених штатів у США, коноплі повністю легалізована в Уругваї. У ряді країн (досить великий) дозволено медичне вживання конопель, у ряді країн вживання нелегально, але декриміналізовано, чи дозволяється вирощування обмеженої кількості рослин для приватного користування. Вирощування марихуани вимагає штучного освітлення, вентиляторів, осушувачів, водяних насосів та інших елементів системи, які працюють цілодобово і споживають величезні обсяги електрики.
Об’єкти вирощування конопель можна умовно поділити на 3 категорії: повністю у закритих приміщеннях, частково відкритих (тобто зі змішаним і штучним, і природних освітленням), і повністю відкритих приміщеннях. Зрозуміло, що чим більше легалізується марихуана, тим більше варіантів вирощувати її поза ретельно маскируемого приміщення.