Бінарний опціон


binarnij-optsion

Бінарний опціон — це екзотичний опціон, у якому розмір можливого прибутку визначається при укладенні контракту. Трейдинг за такими опціонами здійснюється за принципом «все або нічого» — небудь прибуток фіксується («все»), або повністю виключається («нічого»). Хочу запропонувати, це кращий брокер binaryoptionstart

Якщо Ви знайомі з базовими принципами торгівлі опціонами, а в ролі інвестора віддаєте перевагу керовані ризики та операції з передбачуваним результатом — скористайтесь Бінарними опціонами.

Бінарний опціон — це екзотичний опціон, у якому розмір можливого прибутку визначається при укладенні контракту. Трейдинг за такими опціонами здійснюється за принципом «все або нічого» — небудь прибуток фіксується («все»), або повністю виключається («нічого»).

Фіксована виплата здійснюється у разі виграшу опціону, незалежно від ступеня зміни ціни на базовий актив. Отримання або неотримання прибутку залежить від «умови», яке буде виконано на момент закінчення терміну дії опціону.

Переваги бінарних опціонів

Мінімальний термін виконання — один торговий день. З моменту подачі доручення на купівлю бінарного опціону до моменту його виконання триває всього кілька годин. Інвестувавши гроші вранці, вже ввечері ви можете отримати прибуток.

Миттєва подача доручень через термінал QUIK*. Правочин вчиняється в один клік, а встановлена торгова платформа дозволяє здійснювати угоди і стежити за ходом торгів скрізь, де є підключення до інтернету.

Мінімальний поріг інвестицій — 1000 рублів.Стартовий капітал для будь-якого бінарного опціону купленого за допомогою сервісу БКС дорівнює 1000 рублів. Скільки таких опціонів придбати залежить тільки від Вашого рішення.

Сума доходу визначається лише тим, наскільки вірно Ви зробите прогнози ситуації на ринку по конкретному фінансовому інструменту. Якщо Ви зробите протягом місяця тільки одну прибуткову угоду, Ваш дохід буде більше, ніж Ви отримали б по банківських депозитах.

Як працюють бінарні опціони?

Бінарні опціони торгуються на двох американських біржах і до цих пір в Росії ці інструменти були представлені тільки на позабіржовому ринку. Ми розробили сервіс, який дозволяє подавати доручення на укладення бінарних опціонів через торговельну платформу QUIK*. Сервіс за подання доручень на купівлю бінарних опціонів підключається автоматично, якщо у Вас підключені майданчику ММВБ і FORTS.

На сьогоднішній день базисним активом бінарного опціону є ф’ючерс на Індекс РТС. При купівлі опціонів Ви сплачуєте «премію» помножену на бажану кількість опціонів. «Премія» за бінарним опціонах постійна і дорівнює одній тисячі рублів (1000 руб).

Ми пропонуємо два типи бінарних опціонів:

БІНАРНИЙ ОПЦІОН КОЛЛ. «Умова» для цього типу інструментів буде виглядати як: ціна закриття ф’ючерсу на Індекс РТС більше або дорівнює страйку.

БІНАРНИЙ ОПЦІОН ПУТ. «Умова» для цього типу інструментів буде виглядати як: ціна закриття ф’ючерсу на Індекс РТС менше або дорівнює страйку.

Страйк дорівнює ціною останньої угоди по ф’ючерсах на Індекс РТС на момент подачі Вашого доручення, скоригованої на відхилення.
У разі виконання «умови» Ви отримуєте фіксований дохід.
У разі, якщо «умова» не буде виконано, фіксується збиток у розмірі всієї суми інвестування.