Автомагазин №1 в Украине Эксклюзивных автозапчастей


На просторах інтернету з’явилася нова інформація, що стосується наступного покоління легендарного позашляховика компанії «АвтоВАЗ» — LADA 4×4.

Як повідомляє портал MassCars, нове покоління моделі отримає трансмісію від популярного кросу Duster, французького бренду Renault. Таким чином, побічно, підтверджується інформація про те, що наступне покоління культового автомобіля буде побудовано на архітектурі B0, франко-японського альянсу Renault-Nissan. У нас Автомагазин №1 в Украине Эксклюзивных автозапчастей.

За даними порталу, в даний момент у керівництві вітчизняного автогіганта йде обговорення питання про те, щоб використовувати в якості трансмісії для нового покоління LADA 4×4 трансмісію TL8 (6-ступінчаста «механіка»), яка відома по моделі Renault Duster. Зазначимо, що цю коробку перемикання передач використовує автомобіль, оснащений системою повного приводу.

Також в якості нагадування, скажімо, що автомобілі, побудовані на платформі B0, мають поперечне розташування силового агрегату. Крім усього іншого варто нагадати, що раніше представники «Автовазу»» розповіли, що «в даний момент компанія вивчає оптимальні платформи для новинки, включаючи можливість використання архітектури, яка передбачає поперечне розташування двигуна з віддачею до 200 сил».

Офіційної інформації про прем’єра позашляховика LADA 4×4 нового покоління поки немає. Орієнтовно, машину можуть уявити в 2019 році. До тих пір російський автогігант має намір реалізовувати актуальну версію моделі, яка нещодавно здобула ювілейну версію.