Адвокатское бюро

адвокатское бюро «Розумовський і партнери» утворено в 2012 році відповідно до положень Федерального закону від 31.05.2002 N 63-ФЗ (ред. від 02.07.2013) «Про адвокатську діяльність і адвокатуру в Російській Федерації». Дана форма адвокатського освіти в Калінінградській області – явище незвичайне. В основному адвокатура представлена колегіями адвокатів, адвокатськими кабінетами.

Основною відмінністю від вищеназваних адвокатських утворень є те, що адвокати Бюро здійснюють свою діяльність у відповідності з партнерським договором, і в процесі адвокатської діяльності будь-який з партнерів діє від імені і в інтересах всіх партнерів, іншими словами – один за всіх – всі за одного.

Напевно не є великим секретом, що державна система здійснює свою діяльність по охороні правопорядку чималими силами. До ведення справ з боку компетентних органів, як правило, залучаються цілі групи фахівців, наприклад, добре відомий термін – слідчо – оперативна група (кримінальну напрямок), комісія (адміністративний напрямок) і т. д.